Офіційна підтримка

flag2

Офіційна підтримка


poroshenko_1
Петро Порошенко,
Президент України
23_10_15-2

bogomolec_foto_0
О. В. Богомолець,
Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України
Шановні високоповажні організатори та учасники Конференції!
Вітаю Вас з початком роботи знакової події — науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! Сьогодні галузь охорони здоров’я незалежної України вперше за час свого становлення та розвитку нарешті виходить на шлях здорового глузду і реальних реформ. Зараз закладається підґрунтя для майбутніх перетворень, що нерозривно пов’язані з автономізацією медичних установ, розширенням повноважень головних лікарів. У процесі розбудови державна політика в галузі охороні здоров’я має бути рішучою і дієвою. Саме виходячи з цих міркувань ми з колегами розробили Програму реформування вітчизняної медицини «25 кроків», яка спрямована на вдосконалення медичного обслуговування, забезпечення прозорості діяльності регулюючих органів та медичних закладів, захист інтересів медичного персоналу та пацієнтів. Зрозуміло, що реорганізація галузі охорони здоров’я з одного боку покладе величезну відповідальність на керівників медичних закладів, а з іншого – надасть більше свободи, поставить надійні перепони на шляху корупції та дозволить побудувати процес управління з використанням кращої світової практики. І сьогоднішня конференція — чудова нагода для дискусії в колі колег. Це можливість почути один одного і спільно опрацювати вектор розвитку української медицини. Кращі доповідачі-практики представлять нові підходи до здійснення інноваційного менеджменту медичного закладу. І все це озброїть кожного з нас новою інформацією і допоможе знайти відповіді на професійні питання. Переконана, що конференція надасть учасникам наснаги, а медичній галузі України — новий імпульс для розвитку. Адже в сьогоднішніх умовах дефіциту ресурсів у держави рушійною силою реформування є якісне управління і кваліфікація управлінських кадрів.

pavlenko2
О. С. Павленко,
Перший заступник Міністра охорони здоров’я
Шановні організатори, гості та учасники Конференції!
Від імені Міністерства охорони здоров’я України та від себе особисто щиро вітаю вас з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! У цій залі зібралися представники передової частини галузі, спільна мета яких — забезпечення ефективного розвитку та реформування системи охорони здоров’я задля поліпшення якості життя та медичного обслуговування населення. Зробити це не можливо без поєднання зусиль держави, науки та бізнесу, без залучення міжнародного досвіду. Сьогодні Україна має реальні шанси на успішне реформування системи охорони здоров’я, але для цього потрібні дві речі: експертне знання про те, які реформи необхідно провести, і сильна політична воля, щоб протистояти реакції могутніх гравців, чиї інтереси будуть ущемлені цими реформами. Ефективне реформування можливе лише за умови подальшого вдосконалення законодавства, чіткої та скоординованої взаємодії усіх гілок влади. Не менш важливою є інформаційна політика у системі охорони здоров’я. Тож конструктивний діалог та обмін досягненнями є вкрай важливими кроками на шляху розвитку галузі охорони здоров’я України. Для формування цілісного бачення реформи вітчизняної системи охорони здоров’я, визначення стратегії й підходів до її реалізації необхідна відкрита дискусія, результатом якої має стати вироблення погоджених рішень. Бажаю учасникам конференції плідної роботи, невичерпного натхнення та нових здобутків!

serdyuk1_0
А. М. Сердюк,
Президент Національної академії медичних наук України, академік НАМН України
Вельмишановні колеги, учасники та гості науково-практичної конференції!
Від імені Національної академії медичних наук України радо вітаю Вас із відкриттям науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! Конференція має всі підстави стати комунікаційною, інформаційною та освітньою платформою для управлінців у системі охорони здоров’я і тим самим стимулювати процес реформ та трансформації в країні. В свою чергу реформування галузі передбачає здійснення заходів, спрямованих передовсім на здійснення інноваційної і кадрової політики. Впродовж 2-х інформаційно-насичених днів на експертів, фахівців, менеджерів та управлінців з різних рівнів державної та приватної медицини, як вітчизняної, так і закордонної, громадського сектора чекатимуть фахові зустрічі, ексклюзивні дискусії, цікаві обговорення, спеціалізовані виставки. Це чудова нагода для обміну досвідом та думками з актуальних питань сьогодення: управління медичними закладами, системи фінансування, галузеві стандарти та багатьох інших. На превеликий жаль, все міцнішає для нашої країни сумний зв’язок двох медичних тематик — мирної та військової. Тим важливішим стає якнайшвидше створення ефективної системи управління у медичних закладах. Особливо нині, коли країна протистоїть зовнішній агресії, людські та фахові якості керівників медицини набувають своєї глибинної значущості. У сучасних умовах, за наявності широкого спектра науково-теоретичних підходів до формування дієвої системи державного управління, увага науковців в основному має бути сконцентрована на дослідженні теоретичних та методологічних основ підготовки управлінських рішень, забезпеченню достатньої комплексності досліджень системних аспектів державного регулювання галуззю охорони здоров’я Украї­ни, моделей її розвитку, причин і факторів, що детермінують рівень і структуру здоров’я суспільства. Впевнений, саме завдяки подібним заходам збільшиться експертне середовище фахівців, здатних втілювати зміни в системі охорони здоров’я в Україні. Бажаю вам наснаги, продуктивності, вдалих партнерських зустрічей та плідної співпраці! В добрий час, шановні управлінці й науковці!

voronenko_1
Ю. В. Вороненко,
Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, академік НАМН України
Шановні учасники науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»!
Від імені організаторів заходу — Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика вітаю Вас із відкриттям цієї значної події. Динамічний розвиток вітчизняної галузі охорони здоров’я, впровадження у практику надання медичної допомоги нових економічних механізмів господарювання, фінансування, вдосконалення законодавчої бази, майбутній перехід до медичного страхування, вимагає від керівників сфери охорони здоров’я досвідченості, гнучкості мислення та постійного підвищення рівня професійної підготовки. Сьогоднішня присутність управлінців галуззю охорони здоров’я на конференції переконливо свідчить, що в Україні є необхідні кадри — пасіонарії, які систематично працюють над вдосконаленням своїх теоретичних знань, практичних організаційних навичок, здатні генерувати ідеї і не бояться змін. Для делегатів фахівці кафедри управління охороною здоров’я і кафедри медичної статистики НМАПО ім. П. Л. Шупика представлять доповіді, присвячені перспективі управління медичною допомогою, теоріям систем та практиці їх застосування в галузі охороні здоров’я, підготовці кадрів і вимогам до управлінського персоналу, управлінню ризиками в медичному закладі. Представлені розробки фахівців кафедр академії спрямовані на зростання професійної майстерності керівників закладів охорони здоров’я та покликані допомогти вдосконалити практику управління якістю надання медичної допомоги населенню України. Впевнений, що змістовні дискусії та всі конструктивні пропозиції будуть затребувані на практиці. Бажаю всім піднесеного настрою, плідної праці та, звичайно, міцного здоров’я!

kovbasyuk
Ю. В. Ковбасюк,
Президент Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений економіст України
Шановні учасники конференції, пані та панове!
Від імені колективу Національної академії державного управління при Президентові України щиро вітаю всіх учасників науково-практичної конференції. Висловлюю щиру подяку організаторам такого поважного науково-практичного заходу за надану можливість обмінятися результатами наукових досліджень, практичним досвідом, інноваціями, стратегічним баченням державної політики в сфері охорони здоров’я в Україні. І це закономірно, адже Національна академія створює основу основ державного управління — підготовку висококваліфікованих управлінських кадрів. Адже саме від кваліфікації управлінської ланки залежить успішність-неуспішність реалізації змін, у тому числі й у сфері охорони здоров’я. Хотів би зазначити, що процес змін у будь-якій галузі є тривалим і болючим. І цей процес потребує не просто декларування рішень, а вимагає виваженого підходу, серйозного фахового обговорення. А тим більше, коли це стосується такої важливої галузі, як медицина, з якою людина стикається впродовж всього життя. Сподіваюсь, що завдяки спільним зусиллям вітчизняних та зарубіжних науковців, представників органів влади, інших організацій та громадськості ми зможемо здійснити ґрунтовний аналіз стану системи охорони здоров’я України, з’ясувати проблемні питання та запропонувати науково-практичні рекомендації і дієві державно-управлінські механізми щодо забезпечення ефективної діяльності системи охорони здоров’я в Україні. Національна академія завжди відкрита до співпраці, до обговорення актуальних питань, які постають перед українським суспільством, до обміну кращим досвідом із нашими вітчизняними й міжнародними партнерами задля сприяння впровадженню європейського та світового досвіду в Україні. З огляду на це я ще раз радий вітати усіх учасників дискусії. Сподіваюся, сьогоднішня зустріч буде плідною і сприятиме подальшим науковим дослідженням щодо побудови ефективної системи охорони здоров’я в Україні.

foto_raduckogo1
М. Б. Радуцький,
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Шановні учасники конференції!
Вітаю Вас із відкриттям науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! Українці вибороли право на чесну та прозору медицину. Так, фахівців галузі охорони здоров’я загартовують обставини. Утім, попри непросту ситуацію, ми проходимо всі випробування з гідністю і вже заклали фундамент майбутніх перетворень у практиці надання медичної допомоги. Наше майбутнє — це зміна правового статусу закладів охорони здоров’я та надання їм автономії в управлінні. Інноваційні методи управління, збільшення кількості мотивованих кадрів охорони здоров’я, відкритий діалог з органами влади — рушійні фактори нової реформи галузі охорони здоров’я, що стартує у Києві. Завжди будуть прихильники і противники змін. Такі просвітницькі заходи, як ця конференція, надають можливість обговорити переваги та уникнути помилок під час перехідного періоду реформування медицини. Конференція покликана створити майданчик для взаєморозуміння, спілкування, обміну досвідом, ідеями, розробки спільних програм для реалізації вектору розвитку держави у галузі охорони здоров’я. Бажаю всім учасникам заходу міцного здоров’я, сили духу та з користю для себе і країни провести час на конференції.

ambassador_chuah1_0
Пан Чуа Теонг Бан,
Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні
Шановні друзі!
Перш за все я хочу привітати організаторів наукової конференції «Організація і управління охороною здоров’я 2015». Це велика честь для Посольства Малайзії в Україні бути запрошеними на цю конференцію. В останні роки галузь охорони здоров’я в глобальному масштабі швидко розвивалася у зв’язку зі змінами способу життя і підвищенням свідомості людей у питаннях турботи про здоров’я. Це призвело до буму в індустрії медичного туризму, в тому числі і в Малайзії. Малайзія — це країна, яка відома в світі своїми медичними закладами, якісними послугами, програмами охорони здоров’я, що задовольняють потреби людей, які дбають про своє здоров’я. У зв’язку з цим, я запрошую вас відкрити для себе відмінну медичну допомогу та справжню гостинність Малайзії. Я вважаю, що ця конференція є гарною платформою для поєднання ідей, налагодження тіснішої співпраці і зміцнення партнерських стосунків з метою підвищення якості послуг охорони здоров’я. Наостанок, бажаю успіхів конференції «Організація і управління охороною здоров’я 2015».

dyachuk_new2
Д. Д. Дячук,
Голова Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів»
Шановна медична спільното!
Шановні керівники закладів охорони здоров’я!
Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів» вітає Вас на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! Медична допомога була, є і залишається визначальним соціальним чинником, тією ланкою держави, яка завжди має відповідати вимогам часу. Зараз медицина має ресурсний потенціал, щоб зрушити з місця та побудувати систему охорони здоров’я, яка базуватиметься на гідній оплаті праці медичного персоналу та довірі пацієнтів до лікарів. На сучасному перехідному етапі розбудова вітчизняної медицини залежатиме від державної політики та досвідчених керівних кадрів охорони здоров’я. Конференція «Організація і управління охороною здоров’я 2015» є важливим заходом, який об’єднує представників органів влади, управлінців охорони здоров’я задля ефективного діалогу, вироблення спільних стратегій і дієвих схем впровадження нових фінансово-економічних та організаційно-правових механізмів у практику управління медичним закладом. Переконаний, що участь у конференції керівників галузі охорони здоров’я, які щодня прий­мають безліч управлінських рішень, дозволить їм підвищити свою кваліфікацію, обмінятися досвідом і надалі застосувати на практиці отримані знання та набуті навички.

gorban_a.e
А. Є. Горбань,
Директор Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи Міністерства охорони здоров’я України
Вельмишановні колеги!
Шановні керівники закладів охорони здоров’я!
Від імені Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи Міністерства охорони здоров’я України вітаю Вас з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2015»! Форуми керівників сфери охорони здоров’я відіграють надзвичайно важливу роль у впровадженні принципово нових методів управління медичними закладами, установами та підприємствами. Результативність таких заходів напряму залежить від оприлюднених досягнень у модернізації системи управління та використані конкурентоспроможних інноваційних підходів до організації лікувального процесу. Конференція «Організація і управління охороною здоров’я 2015» — це впевнений крок на шляху підготовки керівників та менеджерів медицини нової формації, які затребувані на всіх рівнях управління сферою охорони здоров’я. У рамках заходу будуть оприлюднені результати завершених наукових досліджень, що мали на меті вирішення актуальних проблем адміністрування медичного закладу та державного менеджменту. Представлені результати стануть підґрунтям та науковою базою для подальшого прийняття управлінських рішень і достовірним прогнозуванням очікуваних результатів. Тож бажаю всім плідної роботи, успіхів та професійного єднання заради підвищення якості та доступності медичної допомоги населенню України!

foto_lehan_v
В. М. Лехан,
Головний позаштатний спеціаліст з охорони здоров’я МОЗ України, завідувач кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Дніпропетровської медичної академії, д. мед. н., проф.
Вельмишановні колеги!
Привітання учасникам міжнародної науково-практичної конференції «Організація і управління охороною здоров’я»
Рівень охорони здоров’я — це барометр політичного та соціального розвитку будь-якої країни. Нині галузь охорони здоров’я, як і інші сфери в країні, переживає важкі часи. Перед нами постав виклик — не лише зберегти наявну систему охорони здоров’я, але й закласти фундамент для формування нової системи, комфортної як для пацієнтів, так і для медичних працівників. Для цього необхідно забути на певний час про корпоративні інтереси та переосмислити роботу минулих років, узагальнити ідеї, які вже довго обговорюються професійною спільнотою, критично оцінити абсолютно нові продуктивні ідеї щодо подальшого розвитку системи охорони здоров’я. Впевнена, що конференція зініціює розробку нових, адекватних історичному моменту підходів до вдосконалення національної системи охорони здоров’я та стане стимулом для формування інноваційних механізмів управління галуззю. Бажаю всім учасникам конференції «Організація і управління охороною здоров’я» плідної роботи на благо української охорони здоров’я.

lyubinec1
О. В. Любінець,
д. мед. н., професор, завідувач кафедри організації і управління охороною здоров’я Львівського національного медичного університету, голова громадської організації «Товариство з громадського здоров’я Львівщини»
Шановні колеги!
Медичний науково-практичний форум — це значущий момент у житті науковця, лікаря, педагога. А назва нашої конференції та програмні питання, які на ній будуть розглядатися, вказують на надзвичайну актуальність цього заходу. Нині галузь охорони здоров’я належить до найслабкіших ланок національного господарства України та є однією з найменш реформованих. Тож завдання, яке стоїть перед політиками, Урядом, Міністерством охорони здоров’я України, науковцями та нами — добре організувати та надалі успішно управляти нею. Цей форум є ще одним щаблем у нашому безперервному професійному розвитку, де ми маємо можливість отримати нові компетенції, розширити свої професійні знання. Так, ефективна робота фахівців у нових умовах неможлива без розуміння основ громадського здоров’я. Питання справедливості й рівності, доступності та якості, підбору та підготовки кадрів, впровадження передового вітчизняного та міжнародного досвіду завжди були й будуть ключовими категоріями в організації надання медичних послуг. Щирі вітання Вам від учасників конференції «Громадське здоров’я: наука та мистецтво», яка у вересні відбулася у місті Львові.

ionov1
М. М. Іонов,
Голова Громадської Ради при МОЗ України, лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва
Шановні учасники конференції!
Нині як перед медичною, так і перед пацієнтською спільнотою постали серйозні виклики у сфері модернізації системи охорони здоров’я України. Шлях до побудови нової сучасної охорони здоров’я вимагає від нас консолідації зусиль, прий­няття виважених рішень, впровадження сучасних світових стандартів і технологій. Саме прагнення до міжнародної співпраці, підтримка з боку іноземних колег і науковців, а також наша ментальна працелюбність і витримка можуть стати вирішальними в реорганізації вітчизняної медичної галузі. Я переконаний, що процес реформування можливий тільки, якщо в ньому братимуть участь усі сторони: держава, медична та пацієнтська спільноти. Так, відсутність тристоронньої комунікації є істотною перешкодою на шляху до змін і реформ. Маю честь бути учасником цієї конференції та хочу побажати всім іншим учасникам плідної співпраці, обміну професійним досвідом і отримання нових корисних знань. Наша спільна робота має бути спрямована на позитивний результат. Усім удачі та взаємної підтримки!

slabkiy_1
Г. О. Слабкий,
Голова проблемної комісії МОЗ та НАМН України за спеціальністю «Соціальна медицина», завідувач кафедри громадського здоров’я Ужгородського національного університету, д. мед. н., проф.
Шановні учасники конференції!
Здоров’я є одним із ключових факторів економічного та соціального розвитку держави та має важливе значення в житті кожного з нас. Збереження та зміцнення здоров’я населення, зниження показників смертності та інвалідності, особливо дітей та осіб працездатного віку, має бути не тільки функцією системи охорони здоров’я, а пріоритетом діяльності всіх галузей. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я визначила головною задачею до 2020 року на рівні всіх країн — її членів, розвиток громадської охорони здоров’я. Для України система охорони громадського здоров’я — новий напрям діяльності, який тільки починає розвиватися. Наразі умови для втілення нових ідей є важкими, утім, хоч як це парадоксально, криза часто зумовлює об’єднання зусиль для швидшого досягнення поставленої мети. Ми ж маємо виконувати свої обов’язки перед суспільством так, щоб воно стало активним учасником процесу і отримало мотивацію відповідально ставитися до власного здоров’я. Сподіваюся, професіонали, які візьмуть участь у конференції, знайдуть оптимальні рішення для поліпшення здоров’я українців. Бажаю учасникам міжнародної конференції «Організація і управління охороною здоров’я» ефективної праці, результати якої сприятимуть підвищенню рівня охорони здоров’я в Україні.

dashchenko_inna1
І. В. Дащенко,
Віце-президент Асоціації Лікарів Медичного Туризму
Шановні гості, учасники та організатори Конференції «Організація та управління охороною здоров’я»!
Рада вітати вас на такому важливому для працівників сфери охорони здоров’я заході, який демонструє готовність наших лікарів, організаторів та управлінців у сфері охорони здоров’я до змін, обміну досвідом та його застосування у своїй діяльності! Лікарі, як основні учасники системи охорони здоров’я, активно цікавляться досягненнями світової медицини, новинками у сфері охорони здоров’я, швидко сприймають нову інформацію та переймають досвід інших країн для впровадження його у своїй практиці. Наша Асоціація активно залучає наших лікарів до такого обміну, до взаємодії спеціалістів різних країн, ми стали платформою для спілкування та співпраці між лікарями, клініками, реабілітаційними центрами в Україні та за кордоном. Ми впевнені, що тільки поєднання особистого досвіду кожного учасника сфери охорони здоров’я та набутого досвіду у спілкуванні із закордонними колегами зумовить якісний професійний розвиток кожного лікаря, управлінця та організатора в охороні здоров’я. Ми можемо спостерігати за розвитком реформування систем охорони здоров’я різних країн, за переходом до страхової медицини та впровадженням європейських стандартів у підході до процесу лікування та маємо побудувати власну модель управління в охороні здоров’я, враховуючи багатий досвід країн-сусідів. Для цього ми з партнерами проведемо наш спільний захід «Медицина і державне управління — міжнародний досвід», який, сподіваємося, зробить свій вклад у загальне розуміння процесу реформування системи охорони здоров’я, враховуючи різні моделі та досвід закордонних колег. Ми сподіваємося, що проведення ділових зустрічей у рамках цього заходу дозволить учасникам із різних країн розпочати співпрацю з обміну досвідом та отримування нових знань. Я вірю, що ця Конференція допоможе нашим спеціалістам у сфері охорони здоров’я набути нового досвіду, отримати нових партнерів, а головне — отримати підтримку іноземних колег і знайти джерело натхнення для подальшого реформування нашої системи охорони здоров’я. Бажаю всім учасникам і відвідувачам активної та плідної співпраці!

kizim_0
А. В. Кізім,
Головний редактор журналів «Практика управління медичним закладом», «Журнал заступника головного лікаря», «Журнал головної медичної сестри»
Шановні колеги!
Вже сьомий рік поспіль компанія LMT на виставках і Форумах збирає фахівців охорони здоров’я, демонструючи досягнення сучасної медицини та спонукаючи працівників галузі до розвитку та вдосконалення. Вперше на одному майданчику виставкового комплексу Форуму проводяться дві масштабні події, які об’єднують спеціалістів державної та приватної медицини. У рамках Форуму відбудуться дві унікальні конференції «ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я 2015» та «ПРИВАТНА МЕДИЦИНА: РЕАЛІЇ ПРАКТИКИ», на яких виступлять представники регуляторних органів, провідні спеціалісти-управлінці державної та приватної медицини, відомі юристи та іноземні колеги. Це дійсно унікальна можливість для аналізу нинішньої ситуації, обміну досвідом і пошуку ефективної взаємодії двох напрямів розвитку української медицини. І звичайно ж, проведення таких заходів особливо актуальне в світлі сучасних тенденцій розвитку і реформування вітчизняної охорони здоров’я. Спеціалізовані семінари, професійні школи та круглі столи у рамках конференцій дозволять сконцентруватися на найбільш гострих і актуальних питаннях сучасної охорони здоров’я. Беріть активну участь у наших заходах. Ваша активна позиція, ваш досвід і ваші унікальні ідеї ляжуть в основу подальшого розвитку української медицини. Не залишайтеся осторонь і не проґавте шанс зробити свій внесок у майбутнє вітчизняної охорони здоров’я.

Комментирование запрещено