Відгуки

bgs

Відгуки


ОЛЕКСАНДР КАНЕВСЬКИЙ, головний лікар Дорожньої клінічної лікарні №1 ст. Київ

Конференція дозволила обговорити у широкому колі експертів хвилюючі нас питання трансформації системи охорони здоров’я та обмінятися досвідом з колегами із інших регіонів. На мою думку, доповідь Анни Меленко з приводу створення господарсько-розрахункового відділення в державних медичних закладах була особливо змістовною.
Важливо, що поважні організатори всебічно підійшли до формування науково-практичної програми та передбачили проведення міжнародної секції, де можна було дізнатися про світові моделі державного управління в охороні здоров’я, ознайомитися із зарубіжними розробками управління закладом охорони здоров’я. На мою думку, влучно доповнила конференцію виставка охорони здоров’я, яка дозволила ознайомитися із новинками обладнання, товарами медичного призначення.


МАРГАРИТА КАПУСТА, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаїв

Сьогодні, коли закладається фундамент для формування нової системи галузі охорони здоров’я, ми не можемо залишатися осторонь і повинні стати активними учасниками процесу. Саме участь у такій конференції забезпечує всебічний діалог практиків охорони здоров’я для вироблення конструктивних ідей та подальшого розвитку галузі. Хотілось би відмітити і експозицію конференції та висловити сподівання, що компанії також стануть нашими союзниками, будуть активніше приймати участь у заході і виходитимуть на прямий контакт на таких фахових заходах.


ОЛЕКСАНДР ЧЕМЕТ, заступник головного лікаря з медичної частини Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру, Ужгород

Конференція обіцяє стати традиційним місцем зустрічі організаторів і управлінців охорони здоров’я, а також провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, постачальників обладнання, витратних матеріалів, спецодягу та засобів індивідуального захисту.
Доповідачі цілком виправдали сподівання, представивши варті уваги розробки та методики, адже для нас це була виняткова нагода ознайомитися з новинками, встановити професійні контакти зі спеціалістами зі всіх регіонів України.


ЛЮДМИЛА ГРАБОВИЧ, директор департаменту Вінницької міської ради Департаменту охорони здоров’я, Вінниця

Дякую організаторам за можливість відвідати актуальну конференцію з таких важливих питань. За дні роботи заходу були плідні дискусії, насичені виступи, знайомства з колегами з інших областей, проведено ділові зустрічі з представниками компаній. Захід став справді унікальним, оскільки окрім теоретичної частини, ми могли і паралельно відвідати виставку охорони здоров’я, і таким чином збільшити продуктивність роботи. Це дійсно комплексний захід для головних лікарів, які прагнуть тримати руку на пульсі галузі охорони здоров’я.


ОЛЕНА ЗУБИЦЬКА, логіст ЗЕД Компанії «Інтермедика Україна», Київ

Висловлюємо подяку всім співробітникам Компанії LMT за якісне проведення заходу. На своєму стенді нам вдалося поспілкуватися з головними лікарями, директорами приватних клінік, завідувачами лабораторій. Сподіваємося, що з кожним роком кількість учасників та відвідувачів буде тільки збільшуватися.


ВАДИМ БОЖЕНКО, головний лікар Державного закладу «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», Київ

Конференція «Організація і управління охороною здоров’я» — чудова нагода для дискусії у колі колег. Це можливість почути один одного і спільно опрацювати вектор розвитку української медицини. Кращі доповідачі-практики представили нові підходи до здійснення інноваційного менеджменту медичного закладу. Кожен з нас отримав нову інформацію з питань управління, фінансів, економіки, права, а також відповіді на запитання від юристів на семінарі «Державна медицина: реалії практики».


ТАМАРА ЛУГОВСЬКА, директор МЦ «Центр планування сім’ї Тамари Луговської», Дніпропетровськ

Дуже пізнавальні та корисні заходи. Висловлюю величезну подяку організаторам за можливість дізнатися новини законодавства у сфері охорони здоров’я України, маркетингу, управління персоналом, та за нагоду обмінятися досвідом роботи з колегами
з інших регіонів.


ІГОР ШИШКА, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні, Запоріжжя

Щиро дякую за можливість одночасно відвідати конференцію «Організація і управління охороною здоров’я» і заходи для керівників приватної медицини. Така велика кількість управлінців галуззю охорони здоров’я на конференції переконливо свідчить, що в Україні є необхідні кадри, які систематично працюють над вдосконаленням своїх теоретичних знань, практичних організаційних навичок. Мені особисто дуже цікаво було послухати доповіді на щорічній конференції «Приватна медицина: реалії практики». Адже, незважаючи на те, що у нас різні форми власності, дуже багато є спільних проблем, особливо у виконанні нормативних вимог. А ще дуже цікаво було ознайомитися з новинками лабораторної галузі у рамках виставки, яка паралельно проходила із заходами для керівників медичної галузі.


ІРИНА ВАСИЛЬЧУК, керівник відділу маркетингу Компанії «Вектор-Бест-Україна», Київ

Дякуємо Компанії LMT за допомогу у підготовці до заходу, за якісну організацію наукової частини та Української лабораторної школи. З кожним роком ми переконуємося у важливості Вашої роботи, адже Ви тримаєте усі компанії медичного напрямку у тонусі, стимулюєте учасників все більше зацікавлювати аудиторію новинками техніки, майстер-класами, виставковими стендами.
Відмічу, що цього року на достойному рівні організовано захід. Незважаючи на всі політичні негаразди в країні, спеціалістів на нашому стенді було достатньо, щоб стверджувати про ефективність виставки для нашої компанії. Завдяки заходу ми представили на майстер-класі автоматичний біохімічний аналізатор Miura200 (Італія) в дії. Основна увага була звернена на переваги та недоліки у роботі аналізатора, зручність інтерфейсу програмного забезпечення.


ЛІДІЯ ПОДКОПАЄВА, директор з контролю якості сервісного обслуговування Медичної мережі «Добробут», Київ

У Конгресі була представлена актуальна інформація, яку потім можна застосувати на практиці, адже спікерами заходу стали фахівці з успішним досвідом на ринку приватної медицини, зокрема, і медичної мережі «Добробут».


Комментирование запрещено