Snibe

Представлена торгова марка: Snibe.

Shenzhen New Industries Biomedical Engineering Co., Ltd (Snibe) знаходиться у високотехнологічній промисловій зоні району Nanshan у місті Шеньчжень, Китай.
Як провідна компанія в області імунохімії, Snibe була зосереджена на розробці нових рішень в імунології з 1995 року. Робота компанії Snibe зосереджена на розробці, виробництві і забезпеченні широкого спектру автоматизованих рішень в імунології для лікарень, медичних центрів, клінічних лабораторій тощо. Snibe обслуговує більш ніж 6000 клієнтів у 100 країнах.
Серія MAGLUMI, успішно запущена система автоматизованого хемілюмінісцентного імуноферментного аналізу (CLIA), здатна забезпечити комплексне рішення, що включає конкурентоспроможне меню тестів і широкий спектр різних видів аналізаторів для імунологічного аналізу, виходячи з вимог лабораторій. Крім того, Biolumi 8000, потужна і гнучка інтегрована система, що включає обробку зразків, ISE, біохімію та імунологічні модулі, була успішно запущена у 2015 році на вимогу лабораторій високого рівня ізоляції.

Комментирование запрещено